roladapt

  • Rolety systemów adaptacyjnych przeznaczone są do stosowania w istniejących budynkach. Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku.

 

  • Wykonane z wysokogatunkowej blachy elementy systemów charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Przemyślana konstrukcja rolet oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

 

  • Ponadto charakteryzują się dobrą izolacyjnością dźwiękową oraz termiczną, pozwalając w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą, a latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń. Zastosowanie pracującego niezależnie od rolety systemu Moskito zabezpiecza rolzewndomdodatkowo wnętrze budynku przed insektami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza.

 

  • Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

 

SKRZYNKI

NAPĘDY I AKCESORIA

skrzadappng narzadapt

 

PROFILE

KOLORYSTYKA PROFILI

profadap kolorprofili

 

ROLETY ZEWNĘTRZNE A BILANS ENERGETYCZNY BUDYNKU

strata

 

REDUKCJA WYDATKÓW

Zimą okna i drzwi przyczyniają się do straty nawet do 25% ciepła, a latem w 80% chłoną światło słoneczne? Aby zaoszczędzić energię zimą i uniknąć nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń latem warto zastosować rolety zewnętrzne. Rolety zewnętrzne pozwalają na redukcję wydatków na energię przez cały rok nawet do 30%.

redukcja

Zaufali nam

arkady.pngkuj.pnglo.pngpoczta.pngzs28.pngzwnfzz.pngzzwpip.pngzzzcar.pngzzzzzzzj.jpg