ulnadproz

  • Rolety systemu nadprożowego SKN BECK+HEUN przeznaczone są do stosowania w nowo wznoszonych budynkach. Skrzynki SKN są gotowymi elementami budowlanymi do wykorzystania przez architektów i przedsiębiorstwa budowlane.

 

  • Dzięki bogatej gamie kolorów rolety są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku.

 

  • Przemyślana konstrukcja rolet oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

 

  • Skrzynki wykonane z twardego styropianu zapewniają wysoki stopień izolacji termicznej, pozwalając obniżyć koszty ogrzewania zimą, a latem zmniejszają nagrzewanie się pomieszczeń.

 

  • Profile roletowe wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, pokrytej dwuwarstwową powłoką lakierniczą w systemie PUR-PA, charakteryzującą się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

 

  • Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

 

SKRZYNKI

NAPĘDY I AKCESORIA

skrznadpr napednaddproz

 

PROFILE

KOLORYSTYKA PROFILI

profnadproz nadprozkoloo

 

ROLETY ZEWNĘTRZNE A BILANS ENERGETYCZNY BUDYNKU

strata

 

REDUKCJA WYDATKÓW

Zimą okna i drzwi przyczyniają się do straty nawet do 25% ciepła, a latem w 80% chłoną światło słoneczne? Aby zaoszczędzić energię zimą i uniknąć nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń latem warto zastosować rolety zewnętrzne. Rolety zewnętrzne pozwalają na redukcję wydatków na energię przez cały rok nawet do 30%.

redukcja

Zaufali nam

arkady.pngkuj.pnglo.pngpoczta.pngzs28.pngzwnfzz.pngzzwpip.pngzzzcar.pngzzzzzzzj.jpg